Katlanır Kapı

PORTALİFT YAPI SİSTEMLERİ

Konfor, ısı ve zaman tasarrufu: Hızlı giriş çıkış imkânı yüksek hızda açılma ve kapanma (0.60 m / sn ile 1.20 m / sn) Hızlı çalışmasından dolayı mekanlar arası ısı kaybını minimize eder, toz, partikül, cisim, koku, gürültü geçişlerini engellenir.
Konfor sağlar: tesislerdeki çok sık ve hızlı açılıp-kapanması gereken kapılarda kullanılır. Giriş - çıkışlarda konforlu ve rahat bir şekilde elinizi sürmeden geçiş imkânı sunan Hızlı PVC Kapılar artık modern tesislerin bir parçası haline gelmiştir.
Geçiş kontrolü: Radar veya kütle dedektörü yardımıyla rahatça açılma imkanına sahiptir. Şeffaf PVC pencereler sayesinde kapının diğer tarafının rahatlıkla görünmesini sağlamıştır. Klavuzların her iki tarafındaki fırça ve fitil ile hava sirkülâsyonu minimuma indirilmiştir. Kalkış ve duruşta yavaşlamayı sağlayan invertörlü kontrol ünitesine sahiptir.
 
Kullanım alanları: Rüzgâr olmayan İç mekânlarda rulo tip PVC kapılar tercih edilir. Dış mekânlar da ise rüzgâr direnci yüksek olan katlanır tip kapılar tercih edilir. Branda içerisindeki barlar galvaniz çelik borudan üretilmiştir. Katlanır tip PVC kapılar yaklaşık 60 km/h rüzgâra dayanıklıdır. Güvenlik: Emniyet sistemi hızlı PVC kapılardaki emniyet fotoselleri sayesinde kapı hareket halindeyken insan veya cisimlere çarpması kontrol altına alınmıştır. Otomatik kapama özelliği ile kullanım kolaylığına sahiptir. Mil tahrikli 380 V / 50 Hz besleme gerilimli motor ile çalışmaktadır.